KONST / Litografier / Färglitografi 12597331
nr 1259 7331
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 62, pt 4/6, bladets mått: 38x75
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:56:54
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér